DRODZY ZAWODNICY

Przed nami kolejny rok szkolny i kolejne cele sportowe (naprawdę jest o co walczyć). Życzymy Wam dużo miłych chwil, radości, satysfakcji z osiąganych sukcesów, wytrwałości i konsekwencji w treningu oraz jak najtrafniejszych decyzji podczas pojedynków. Zachęcamy do indywidualnej pracy własnej. Wierzymy, że będziemy jeszcze mocniejsi i niebawem nadejdą kolejne sukcesy. Zawsze trzymamy za Was mocno kciuki.

Zarząd UKS Dębowy Król
Dąbrowa Górnicza

DOTACJA Z BUDŻETU GMINY DLA NASZEGO KLUBU

Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego Dębowy Król Dąbrowa Górnicza informuje, że otrzymaliśmy z budżetu Gminy na podstawie złożonego wniosku dotację dla Klubu w kwocie: 2030,00 zł. Pozyskana kwota zostanie wydatkowana i rozliczona zgodnie z zawartą umową do dn. 31.12.2019 r. Fundusze umożliwią większy rozwój sportowy i organizacyjny naszego Klubu.

Zarząd UKS Dębowy Król
Dąbrowa Górnicza