OGŁOSZENIA


        Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego Dębowy Król z żalem informuje, że w dniu 18 lutego 2021 r. w wyniku ciężkiej choroby zmarł nasz Członek Zarządu i współzałożyciel Klubu, Jarosław Szafarski.
Pozostanie na zawsze w naszej pamięci jako przyjaciel dzieci i młodzieży, wielki miłośnik sportu i sympatyk szachów.
Łączymy się w żałobie z rodziną.
Cześć Jego pamięci.

Zarząd, zawodnicy oraz członkowie UKS Dębowy Król w Dąbrowie Górniczej
DAROWIZNA PRZEKAZANA PRZEZ FIRMĘ "URSA"

        Jesteśmy bardzo wdzięczni za przekazane środki. Cieszymy się z Państwa zaangażowania w rozwój naszego Klubu. Dziękujemy za zaoferowaną nam pomoc i chcielibyśmy by nasza współpraca trwała jak najdłużej i przynosiła korzyści dla obu stron.

Zarząd UKS Dębowy Król
Dąbrowa Górnicza
DRODZY ZAWODNICY

        Przed nami kolejny rok szkolny i kolejne cele sportowe (naprawdę jest o co walczyć). Życzymy Wam dużo miłych chwil, radości, satysfakcji z osiąganych sukcesów, wytrwałości i konsekwencji w treningu oraz jak najtrafniejszych decyzji podczas pojedynków. Zachęcamy do indywidualnej pracy własnej. Wierzymy, że będziemy jeszcze mocniejsi i niebawem nadejdą kolejne sukcesy. Zawsze trzymamy za Was mocno kciuki.

Zarząd UKS Dębowy Król
Dąbrowa Górnicza
DOTACJA Z BUDŻETU GMINY DLA NASZEGO KLUBU

        Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego Dębowy Król Dąbrowa Górnicza informuje, że otrzymaliśmy z budżetu Gminy na podstawie złożonego wniosku dotację dla Klubu w kwocie: 2030,00 zł. Pozyskana kwota zostanie wydatkowana i rozliczona zgodnie z zawartą umową do dn. 31.12.2019 r. Fundusze umożliwią większy rozwój sportowy i organizacyjny naszego Klubu.

Zarząd UKS Dębowy Król
Dąbrowa Górnicza